17 Mayıs 2021 Pazartesi

MEHMET ALİ ERBİL – “BİR İSRAİLLİ ÖLDÜRSEM CENNETLİĞİM.”Bu nasıl bir akıl tutulmasıdır? İnsan öldürüp cennete gitmek… Allah’ın bütün lanetleri senin üstüne olsun. Öldürmek istediğin bir insan olduğu için, İsrailli olduğu için değil…

Uzun uzun düşündüm, bir insan evladı nasıl böyle bir şey söyleyebilir diye? Hadi Hamas terörist, tamam, terörizmin gereğini yapıyor, vuruyor, kırıyor, yakıyor öldürüyor, çünkü terörist. Peki sen ne boksun? Sen niye birini öldürmek istiyorsun? Cennete gitmek için mi? Kırmızı mumlu davetiye mi aldın yukarıdan? Özel iletişim hattın mı var?

Büyük bir ihtimalle bu zırtapoz parasız kaldı. Bu konuşmayı yapmak için de para aldı. Kimden aldı, ebetteki Türkiye’yi idare eden iktidardan.  Veya iktidara yalakalık yapıyor. Tabii bu bir varsayım ve bana ait. Ucunda muhakkak bir menfaati vardır. Elbette yanılıyor olabilirim ama aklıma başka bir şey gelmiyor.

Eyy Türk milleti gözünü aç, ödediğin vergiler Hamas’a gidiyor. İnsan öldürmek için kullanılan o roketlerden her birisi için 100 tane Covid 19 aşısı alınır ve onlarca insanın hayatı kurtarılabilirdi.  

Ama münevverleriniz buysa cahillerden ne umut edebiliriz ki, Yıldız Tilbe’si de İzzet Çapa’sı da Ayşe Arman’ı da Mehmet Ali Erbil’i de da aynı, yazıklar olsun…  İnsanın insanlığından utanası geliyor.

Gözünüzü açın, bu savaş Hamas’ın Batı Şeria’da iktidarı ele geçirip milyarlarca doları cebine atmak için çıktı. Şeyh Cerrah ta, Mescidi Aksa da Kudüs de hepsi bahane… Gözünüzü açın.

Aaron Baruch (Ankaralı)

Mehmet Ali Erbil’in Videosu :

https://www.youtube.com/watch?v=rnNbp9xDkiM

Kaynak : Kör Nokta -Hakan Başar - Refael Sadi :

https://www.youtube.com/watch?v=j1tFWXFOL5c&t=88s

9 yorum:

 1. kalemınıze saglık her kelımesıne katılıyorum

  YanıtlaSil
 2. Kopeklerin dugasi tutsa gokten kemik yagardi

  YanıtlaSil
 3. Kerido Aron. No te tomes sehora....Aki esta yeno de este modo de cente... No tienen ningun idea de lo ke se esta pasando aya. Qualo es Hamas? Que kere azer? Mozotros aki tenemos munço mas grande problema kon los Kurdos y el PKK. Se estan embelekandosen al ayre i al sol. Saludos

  YanıtlaSil
 4. allahın sopası yok.kendisi muptezel, dunya , cehhenem arası yolcusu gıdıp gıdıp donuyor.oylekı gıtse donmezse bitecek...ama yok oyle yagma , daha cok gıdıp gıdıp donecek...yardanın takdırı, ıyı yolculuklar

  YanıtlaSil
 5. Haysiyetsiz ve tinsiz bir kişiden ne beklenir ki .Dilim insan demeğe varmıyor çünkü buna insan dersem gerçek insanlara hakaret etmiş olacağım.Bu kişinin yaşamı yıllarca herkesin bildiği şeyler.
  Bu yüzden diyeceğim şudur ki ; Köpeklerin duaları kabul olunsaydı gökten yağmur yerine kemik yağardı.

  YanıtlaSil
 6. Elinize sağlık...Bunun gibi aşağılık biri için zaman ve emek ayırmanız bile o ve onun gibilere ödül sayılır..

  YanıtlaSil
 7. Yuhhh be. Mangqlda kul brkmamqk iste buna denir.
  Sen kendini ne zannediyorsun. O oldurmek istedigin insanlar bir gun gelir senin canini kurtarir. Sen git araplarin got...nu yala.

  YanıtlaSil
 8. Çok yazık. Senin Allahın böyle mi diyor. Benim Allahım çünkü varlıkları I sev ve saygı göster der.

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.